کد خبر : 32353
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 584 بازدید

ادامه تجمعات بی نتیجه سپرده گذاران آرمان در کوهدشت/ فرار مسئولان از پاسخگویی

برای چندمین بار، صبح امروز سپرده گذاران مؤسسه آرمان (وحدت) در کوهدشت، همزمان با سایر شهرها در استان های مختلف کشور در مقابل این مؤسسه، بانک ملی مرکزی و دفتر امام جمعه این شهرستان تجمع کردند. به گزارش هومیان نیوز، تجمع کنندکان که در میان آن ها زنان و مردان سال‌خورده و جوانان به چشم می […]

برای چندمین بار، صبح امروز سپرده گذاران مؤسسه آرمان (وحدت) در کوهدشت، همزمان با سایر شهرها در استان های مختلف کشور در مقابل این مؤسسه، بانک ملی مرکزی و دفتر امام جمعه این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش هومیان نیوز، تجمع کنندکان که در میان آن ها زنان و مردان سال‌خورده و جوانان به چشم می آمدند، با حمل کاغذنوشته ها و سردادن شعارهای مختلفی مانند (ای رهبر آزاده، به فریادمان برس)، (مرگ بر داعش اقتصادی)، (مرگ بر مسئول بی لیاقت) و (سیف حیا کن، مرکزی رو رها کن) خواستار بازگشت کامل سرمایه های خود در این مؤسسه شدند.

با گذشت دو ماه از بحران به وجود آمده برای برخی مؤسسات مالی کشور توسط بانک مرکزی دولت تدبیر و امید! مسئولین این بانک و دولتمردان از هرگونه شفاف سازی در این خصوص طفره رفته و به ویژه مردم محروم لرستان و خوزستان را در بی خبری و آشفتگی رها کرده اند.

مسئولان محلی و نمایندگان دولت در دو استان خوزستان و لرستان نیز تا کنون آن‌گونه که باید پیگیر حل مشکل مردم نبوده و هربار با دادن وعده های تو خالی سعی در آرام کردن مردم داشته اند که تا کنون بی نتیجه مانده است.

 

 

 

عکس و خبر: مهدی دوست محمدی

دیدگاه ها

محمد در گفته :

سناریو بانک مرکزی کاملا روشن است . در مورد کاسپین پس از بلوکه کردن سریع حسابها و بازداشت مدیران اصلی تمامی مدارک مربوط به تسهیلات پرداختی توسط این موسسه که بالغ بر 7100 میلیارد تومان بود و با توصیه های خاص به افراد و شرکتهای خاصی داده بودند به یکباره ناپدید شد و در نتیجه تسهیلات پرداختی فقط 1400 میلیارد تومان اعلام شد و در نتیجه این دزدی و کلاهبرداری موسسه ای که دارای سود بود به یکباره به دروغ دارای کسری اعلام و حداقل نه ماه است که مردم را با سخنان دروغ خود ازار می دهند و بزرگترین دروغ انها این است که مردمی که در شعب با تابلوی کاسپین و با مهر وامضا و فرم کاسپین بعد از رویت مجوز کاسپین در سر درب شعب و حتی دریافت تایید از بانک مرکزی و موسسه کاسپین مبنی بر سپرده گذاری در این موسسه سرمایه های خود را درسال 95به این موسسه سپرده اند به دروغ عضو تعاونی منحله فرشتگان اعلام می کند که درسال 94 منحل شده بوده است . موسسه ارمان جزو موسساتی بود که زیر بار ادغام اجباری بانک مرکزی ( و یا درحقیقت بالا کشیدن پول سپرده گذاران ) نرفت و همه این بلاها سرش امد. اگر بخواهید به بانک مرکزی اعتماد بکنید بخصوص سرمایه گذاران کلان کلا باید قید سپرده هایشان را بزنند و این بلایی است که سر ثامن الحجج و حتی کاسپین مجاز اورده اند.

[پاسخ]

وای از در گفته :

واقعادر این شهرستان به این بزرگی مسوولی پیدا نمیشه؟
چرا کوهدشت بدترین مسوول ها رو داره؟
چرا کوهدشت عقب مانده افتاده؟
این مردم چه گناهی کرده اند؟

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ق.ظ:

هرنماینده ای که میره مجلس ازکوهدشت فقط به فکرخودش ودارودسته اش هست متاسفانه وقتی میرن پشت میزخداوروزفیامت روفراموش میکمنداینطوره که وضع کوهدشت درست شدنی نیست

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

هرنماینده ای که میره مجلس ازکوهدشت فقط به فکرخودش ودارودسته اش هست متاسفانه وقتی میرن پشت میزخداوروزفیامت روفراموش میکمنداینطوره که وضع کوهدشت درست شدنی نیست

[پاسخ]

ابراهیم پیریایی در گفته :

تازه باید دعا کرد که این مالباخته ها را به جرم اغتشاش بازداشت نکنند..‌چون دفاع از حق خود جرم به حساب میاد متاسفانه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :