کد خبر : 32926
تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 191 بازدید

استاندار لرستان ماندنی ست / رفتن، شایعه بود

  مدیرکل حوزه استانداری و سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: مباحث مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر جا به جای استانداران شایعه است و این مباحث در خصوص جابجای استانداران بخصوص استاندار لرستان تکذیب می شود. مسعود بهرام نژاد روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در خرم‌آباد […]

 

مدیرکل حوزه استانداری و سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان گفت: مباحث مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر جا به جای استانداران شایعه است و این مباحث در خصوص جابجای استانداران بخصوص استاندار لرستان تکذیب می شود.

مسعود بهرام نژاد روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در خرم‌آباد ضمن تبریک عید غدیر اظهار داشت: طی چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر جابجایی برخی استانداران سراسر کشور از جمله استاندار لرستان در فضاهای مجازی مطرح شد که این مباحث چیزی جز شایعه نیست و تکذیب می شود.
مدیرکل حوزه استانداری و سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان یادآور شد: در حال حاضر استاندار لرستان بدون توجه به این شایعات با تمام انرژی و توان در حال انجام امور استان از جمله برگزاری جلسات، دیدار از پروژه ها، پیگیری مسائل مربوط به توسعه لرستان است.
به گزارش ایرنا، در چند روز اخیر مباحث مبنی بر جا به جای استانداران در فضای مجازی دست به دست شد که همه این مباحث از سوی وزارت کشور طی اطلاعیه تکذیب شد.

دیدگاه ها

مسعود در گفته :

بهرام نژاد هم برا بقاء خودش بايد تكذيب كنه ولي از اين خبرا نيست اقاي بهرام نژاد ، استاندار جديد تو راهه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :