کد خبر : 32225
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 380 بازدید

توضیحات سپاه درباره صدای تیراندازی صبح شنبه در مهرآباد

  روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی، از برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش دفاعی-امنیتی در فرودگاه مهرآباد در شرایطی واقعی خبر داد. به گزارش هومیان نیوز، مسافران فرودگاه مهرآباد صبح شنبه ناگهان با صدای شلیک گلوله ها و سروصداهایی روبه رو شدند و به گمان این که حمله ی تروریستی دیگری صورت گرفته خود را به نقاط امن […]

نتیجه تصویری برای رزمایش سپاه در فرودگاه مهرآباد

 

روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی، از برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش دفاعی-امنیتی در فرودگاه مهرآباد در شرایطی واقعی خبر داد.

به گزارش هومیان نیوز، مسافران فرودگاه مهرآباد صبح شنبه ناگهان با صدای شلیک گلوله ها و سروصداهایی روبه رو شدند و به گمان این که حمله ی تروریستی دیگری صورت گرفته خود را به نقاط امن رساندند. این درحالی بود که رزمایشی دفاعی و امنیتی از سوی سپاه در حال انجام است و از حمله ی ترویستی خبری نیست.

روز پلاس، روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش دفاعی_امنیتی در فرودگاه مهر آباد در شرایطی واقعی خبر داد و اعلام کرد: سپاه حفاظت هواپیمایی صبح امروز(شنبه) در راستای ارتقای آمادگی ها و سنجش توان عملیاتی یگان حفاظت مستقر در فرودگاه مهرآباد اقدام به برگزاری یک رزمایش دفاعی – امنیتی در شرایطی واقعی کرد.

این اطلاعیه افزوده است: این رزمایش به فضل الهی با موفقیت انجام پذیرفت و بر خلاف آنچه در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شده است، صدای شلیک‌های شنیده شده، ناشی از تمرینات بوده و هیچ مشکل امنیتی وجود نداشته است.
این اطلاعیه در پایان تاکید کرده است: ملت عزیز ایران اسلامی بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تعامل و همکاری با نیروی انتظامی، با قدرت و صلابت تامین امنیت فرودگاه های کشور را به مانند گذشته تضمین می کند.

بیان دیدگاه !

نام :