کد خبر : 31724
تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 388 بازدید

عسکرزاده: منافع ملی فدای گروه یا شخص خاص نشود / جو انتخاباتی در کوهدشت بسیار آرام است

  نشست انتخاباتی فرماندار کوهدشت با اصحاب رسانه با حضور دادستان، رییس دادگستری، مسئولان امنیتی ، رییس اداره ارشاد و رییس پلیس فتای این شهرستان برگزارشد. فردین عسکرزاده در این نشست با بیان این که اطلاع رسانی درست و به موقع نقش موثری در توسعه ی یک جامعه دارد. گفت: هرچه واقعیت خبر بیشتر باشد، […]

 

نشست انتخاباتی فرماندار کوهدشت با اصحاب رسانه با حضور دادستان، رییس دادگستری، مسئولان امنیتی ، رییس اداره ارشاد و رییس پلیس فتای این شهرستان برگزارشد.

فردین عسکرزاده در این نشست با بیان این که اطلاع رسانی درست و به موقع نقش موثری در توسعه ی یک جامعه دارد. گفت: هرچه واقعیت خبر بیشتر باشد، شوق و اشتیاق مخاطبان برای استفاده از این اخبار بیشتر خواهد بود. وی ادامه داد: سرمایه ی اصلی یک رسانه اعتماد عمومی است که از طریق ارزش ها، حفظ کرامت و اخلاق و مداری ارایه ی اخبار درست به دست می آید.

 

 

رییس دادگستری کوهدشت با بیان این که از نقش رسانه ها می توان در بحث توسعه به ویژه در بحث امنیت استفاده کرد، اظهارداشت: در حال حاضر انتخابات ریاست جمهوری و شواهای شهر و روستا را پیش رو داریم و همیشه  یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرن، برگزاری انتخاباتی پرشور،  با حضور حداکثری مردم  پای صندوق های رای بوده است و این نشان از درک عمیق مردم نسبت به مبنای نظام مردم سالاری دینی دارد.

 

 

عسکرزاده یادآورشد: با توجه به سفارشات موکد رهبر معظم انقلاب، نسبت به حضور حداکثری مردم در انتخابات، وظیفه ی همه ی ماست تا در این زمینه تلاش کنیم و نقش رسانه در این خصوص بسیار پررنگ است و می تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

 

 

وی با بیان این که رسانه ها در پیشگیری از جرم از اهمیت به سزایی برخوردارند، گفت: ستاد پیشگیری از جرایم، برای انتخابات پیش رو نشست های متعددی با مسئولان،  کاندیداهای شوراهای شهر، مسئولان ستادهای ریاست جمهوری، هیئت نظارت و خبرنگاران کوهدشت برگزارکرده است تا بتوانیم در برگزاری انتخاباتی آرام و امن تلاش کنیم.

 

 

رییس ددگستری تاکید داشت: فعلان اطاع رسانی در فضاهای مجازی و تلگرامی تلاش کنند فعالیتشان در راستا و چهارچوب قانون باشد و نقد منصانه و اخلاق اسلامی را رعایت کنند.

 

 

وی ادامه داد: یکی از وظایف رسانه ها تلاش برای حضور حداکثری مردم پای صندق های راس است که بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال های گذشته و زیر سوال نبردن عملکرد مسئولان، می تواند درایجاد این حضور حداکثری موثر باشد.

 

 

عسکرزاده با بیان این که هر رسانه ممکن است نماینده ی دیدگاه یک طیف جناحی و سیاسی خاص باشد، ادامه داد: این نباید سبب شود منافع ملی نادیده گرفته شود و منافع ملی فدای گروه شخص خاص شود.

 

 

عسکرزاده با اشاره به این که هرگونه تهمت و توهین به دیگران، اخبار کذب، تبلیغات پس از اتمام موعد مقرر، انتشار اخبار و اسناد محرمانه، انتشار نتایج آرای خلاف واقع جرم محسوب می شود، گفت:  اما الحمدالله وضعیت جو انتخاباتی در کوهدشت بسیار آرام است و هیچ گونه جرمی دراین زمینه نداشته ایم و از همه ی مسئولان سایت ها تشکر می کنم که در آرامش شهرستان نقش به سزایی داشته اند.

 

 

بیان دیدگاه !

نام :