کد خبر : 32368
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 279 بازدید

مدارس کپری تا پایان سالجاری برچیده می‌شوند

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: مدارس کپری تا پایان سالجاری در استان برچیده می‌شوند. به نقل از  ایسنا منطقه لرستان، خدانظر دریکوند در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اظهار کرد: در استان تعامل خوبی در […]

 

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: مدارس کپری تا پایان سالجاری در استان برچیده می‌شوند.

به نقل از  ایسنا منطقه لرستان، خدانظر دریکوند در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اظهار کرد: در استان تعامل خوبی در انجام اولویت‌های آموزش و پرورش است و همه تلاش می‌کنیم که از وضعیت موجود بیشترین بهره‌وری را داشته باشیم.

وی با اشاره به مشکلات آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: امکانات ما در حدی نیست که بتوانیم همه‌ی مشکلات از جمله هوشمندسازی مدارس را رفع کنیم.

دریکوند با بیان اینکه مدارس کپری تا پایان سالجاری در استان برچیده می‌شوند، ادامه داد: وضعیت تجهیزات آموزش و پرورش استان مناسب نیست؛ گرایش دانش‌آموزان ما به هنرستان‌ها کم است.

این مسئول عنوان کرد: نبود تجهیزات و کارگاه‌های فعال، انگیزه دانش‌آموزان را کم کرده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه برای توسعه هنرستان‌ها مشکل داریم، افزود: میز و نیمکت‌هایی که در مدارس استان است به هیچ وجه مناسب نیست.

دریکوند اضافه کرد: اگر در بحث هوشمندسازی بخصوص در پایه ششم نتوانیم خوب پیش رویم انگیزه دانش‌آموزان برای حضور در کلاس‌ها کم خواهد شد.

وی عنوان کرد: تلاش ما این است که بهترین استفاده را از اعتبارات ببریم اما این اعتبارات در زمان کنونی کافی نیست.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان افزود: لرستان از لحاظ تجهیزات جایگزین و هوشمندسازی مدارس نیازمند توجه خاص و ویژه است.

دریکوند در پایان گفت: انتظار داریم امسال اعتبارات ملی آموزش و پرورش افزایش چشمگیری داشته باشد.

بیان دیدگاه !

نام :